Contact » Cariere - Angajare Masterfol » Angajam Consilier Clienti

Angajam Consilier Clienti

Suntem in cautarea unei persoane orientate catre clienti si dornice sa ofere o experienta excelenta clientilor nostri in calitate de Consilier Clienti.

Responsabilitatile tale vor include:

- Consultanta personalizata pentru a intelege si a raspunde nevoilor clientilor nostri.
- Oferirea de informatii corecte si la zi despre gama noastra de produse si servicii.
- Coordonarea programarilor pentru a asigura o experienta fara probleme clientilor.
- Prezentarea estimarilor de pret si explicarea in detaliu a serviciilor necesare.
- Gestionarea Comenzilor de Lucru si supravegherea executarii acestora.
- Dezvoltarea si mentinerea relatiilor pozitive cu clientii, pentru a stimula fidelizarea si satisfactia acestora.

Ce cautam:

- Abilitati de comunicare superioare, atat verbal cat si in scris.
- O orientare puternica spre client, cu abilitatea de a lucra in echipa si de a colabora eficient pentru atingerea obiectivelor comune.
- Cunostinte de baza in tehnologia auto (constituie un avantaj).
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu si competente de operare PC.
- Experienta in domeniul relatiilor cu clientii sau in servicii pentru clienti este un plus, dar nu este obligatorie.

Ce iti oferim:

- Un mediu de lucru modern, stabil si competitiv, in cadrul unei echipe tinere si dinamice.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.
- Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala, cu suport financiar din partea companiei.
- Transport public decontat, pachet salarial atractiv si bonusuri bazate pe performanta.
- Abonament medical privat, cafea gratuita si prime de sarbatori.
- Discounturi la produsele si serviciile noastre, bonusuri de loialitate si zile libere platite pentru evenimente speciale.

Despre noi:

SC Salstar SRL, cunoscut sub brandul MASTERFOL, este lider de piata specializat in aplicarea foliilor auto, foliilor pentru geamuri de cladire si colantare auto. Avand peste 24 de ani de experienta, am servit peste 25.000 de clienti, oferind solutii de top pentru o calatorie placuta si sigura. Misiunea noastra este de a aduce valoare adaugata prin tot ceea ce facem, asigurand ca masinile infoliate sunt mai estetice, sigure si placute la condus.

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre dinamice, intr-un mediu de lucru stimulant, te invitam sa completezi formularul de mai jos:

Vezi mai multe

Angajam montator folii auto
Esti in cautarea unui loc de munca care sa iti ofere mai mult decat un simplu salariu, dar si experiente interesante alaturi de o echipa unita? Daca esti pasionat de estetica, iti plac masinile si esti adeptul lucrului bine facut, inseamna ca acest post este perfect pentru tine.
Angajam montator folii cladiri
Esti in cautarea unui loc de munca, menit sa-ti ofere mai mult decat un simplu salariu, dar si experiente interesante alaturi de o echipa unita? Daca esti pasionat de estetica si esti adeptul lucrului bine facut, inseamna ca acest post este perfect pentru tine.
Angajam receptioner - facturare
Acest post este perfect pentru tine daca iti place sa interactionezi cu oamenii si sa-i ajuti, daca esti o persoana organizata si mereu cu zambetul pe buze.

www.masterfol.ro este site-ul de prezentare al companiei Salstar SRL. Adresa: Romania, Cluj-Napoca, str. Plevnei 42, | Cod fiscal RO 12716098, inregistrat la Reg. Com. J12/196/2000 | Copyright © Masterfol 2023

Folii geamuri auto

Colantari auto