Contact » Cariere - Angajare Masterfol » Angajam receptioner - facturare

Angajam receptioner - facturare

Acest post este perfect pentru tine daca esti o persoana organizata si mereu cu zambetul pe buze, iti place sa interactionezi cu oamenii si sa-i ajuti.

Te invitam sa descoperi mai multe despre aceasta oportunitate. Avand cunostinte de baza in contabilitate primara, vei putea naviga cu usurinta prin responsabilitatile postului.

Care sunt responsabilitatile tale principale?

Vei raspunde la apeluri telefonice, vei primi clientii si ii vei indruma catre colegii potriviti. De asemenea, vei gestiona corespondenta prin email. Practic, vei fi coordonatorul activitatilor de la receptie, asigurandu-te ca fiecare client este tratat profesional. Vei emite facturi si chitante, vei prelua comenzi, vei incasa plati in numerar sau cu cardul si vei gestiona stocurile. Un aspect esential al rolului tau este sa fii mereu zambitor si pozitiv, bucurandu-te de ceea ce faci. Lucrand in aceasta pozitie, vei obtine nu doar satisfactii materiale, dar si o mare implinire vazand clientii multumiti si fericiti de achizitiile lor, stiind ca si tu ai contribuit la acest succes.

Despre noi:

Compania noastra, SC Salstar SRL, mai cunoscuta ca MASTERFOL, este specializata in aplicarea foliilor auto si geamuri cladiri, cu o experienta de peste 24 de ani in domeniu. Reprezentam cu mandrie marca LLumar, unul dintre cei mai renumiti producatori de folii din lume. Pe langa serviciile premium din domeniul auto, echipa noastra de profesionisti executa si lucrari de aplicare a foliilor de protectie solara, antiefractie si protectie UV pe geamurile cladirilor.

Iti oferim:

Oferim un mediu de lucru stabil si dinamic, unde vei avea ocazia sa inveti continuu si sa te dezvolti profesional. Promitem o atmosfera placuta si provocatoare, cu acces la tehnologii de varf si suportul unei echipe extraordinare. Salariul este competitiv si intotdeauna platit la timp.

Locatia postului este in Cluj-Napoca, pe strada Plevnei, numarul 42. Orarul de lucru este full-time (de luni pana vineri de la 8:00 la 17:00).

Aplica acum completand formularul nostru. Iti dorim succes

Vezi mai multe

Angajam Consilier Clienti

Suntem in cautarea unei persoane orientate catre clienti si dornice sa ofere o experienta excelenta clientilor nostri in calitate de Consilier Clienti.

Angajam montator folii auto
Esti in cautarea unui loc de munca care sa iti ofere mai mult decat un simplu salariu, dar si experiente interesante alaturi de o echipa unita? Daca esti pasionat de estetica, iti plac masinile si esti adeptul lucrului bine facut, inseamna ca acest post este perfect pentru tine.
Angajam montator folii cladiri
Esti in cautarea unui loc de munca, menit sa-ti ofere mai mult decat un simplu salariu, dar si experiente interesante alaturi de o echipa unita? Daca esti pasionat de estetica si esti adeptul lucrului bine facut, inseamna ca acest post este perfect pentru tine.

www.masterfol.ro este site-ul de prezentare al companiei Salstar SRL. Adresa: Romania, Cluj-Napoca, str. Plevnei 42, | Cod fiscal RO 12716098, inregistrat la Reg. Com. J12/196/2000 | Copyright © Masterfol 2023

Folii geamuri auto

Colantari auto
Receptie - Facturare