• achizitii-publice

  • colantare-990-euro

Contact » Cariere » Vara asta, Masterfol te vrea in echipa!

Vara asta, Masterfol te vrea in echipa!

Daca nu faci nimic, cine te plasteste? Nimeni!

Daca ne ajuti vara asta, cine te plateste? Masterfol

Ce trebuie sa faci?

Vei aplica folii pe geamuri arhitecturale, adica geamuri de cladiri (birouri, institutii sau case particulare) iar pe langa asta ne vei ajuta in atelierul auto. (In functie de unde au nevoie colegii de mai multi oameni).
Nu conteaza daca nu ai mai lucrat in domeniu. O sa inveti repede ceea ce ai de facut.Toate cele informatiile necesare executarii lucrarilor de aplicare folii vei invata la noi. Nu trebuie sa fii specialist, doar sa vrei sa faci treaba buna si precisa.

Esti candidatul ideal daca:

- ai mai lucrat in domeniul tamplariei PVC-AL, dar daca nu, nu este o problema

- esti pretentios cu tine si in ceea ce faci, adica iti place sa faci lucrurile cat se poate de bine

- esti constiincios si dornic sa inveti lucruri noi.

Te asiguram ca vei fi multumit, intotdeauna vei avea satisfactia de a face lucruri interesante intr-un mediu prietenos si bine pus la punct.

De altfel suntem atenti la colegii nostri, ii respectam si ne place sa-i ajutam cand au nevoie de noi.

Si inca ceva, salariul primit in mana este si pe contract si intotdeauna la zi!

Informatii de baza:

- Locul unde vei veni cu drag la serviciu: Cluj-Napoca, str. Plevnei 42

- Timpul de lucru: Norma intreaga

Daca simti ca ceea ce facem, te reprezinta si vezi o oportunitate in ceea ce iti promitem, fara sa o mai lungim, te invitam sa lucrezi la noi!

Trimite un email cu subiectul: Vreau sa lucrez in vara la Masterfol si ataseaza si CV-ul tau. Clcik pe adresa ----> recrutari@masterfol.ro

Daca vei fi selectat pentru interviu, te suna colegii pentru a discuta mai multe detalii.
Hai, trimite mailul ca imediat e gata vara :)

Vezi mai multe

Agent vanzari
Angajam consilier clienti – agent vanzari.
Tehnician / Montator folii auto

Esti fascinat de lumea masinilor si ti-ar placea sa faci la serviciu ceea ce iti place tie mai mult?

Acum ai ocazia la Masterfol.

Receptioner - Facturier
Ce zici de un job interesant, la o firma stabila care a dovedit de 17 ani ca poate si mai bine?
Acum ai ocazia! Fii Receptioner - Facturier la Masterfol!
Tehnicieni-Montatori folii cladiri

Descrierea jobului

Montare folii protectie solara, antiefractie sau protectie UV pe geamuri arhitecturale (de cladiri) si geamuri auto.

Copyright © Masterfol 2018. Webdesign by Softimpera  |
 Contact